Nejprodávanější tepelné čerpadlo vzduch/voda


Tepelná čerpadla se během několika posledních let stala doslova nedílnou součástí většiny domácností, ale také komerčních prostorů. Moderní výdobytek, který je schopen prostřednictvím speciální technologie čerpat energii ze vzduchu a přeměňovat ji na tu tepelnou, respektive tu, jež vytápí nemovitosti a zajišťuje ohřev vody.

Tepelná čerpadla vzduch voda patří z hlediska pořizovacích nákladů a efektivního provozu k těm nejvyhledávanějším.

Rozhodnete-li se i Vy pro nákup tohoto zařízení, musíte zvolit ten správný model, jenž je příslibem řady pozitivních předností.

Revoluční technologie Zubadan

Stejně, jako v mnoha jiných oblastech, také zde je vhodné sázet na dlouhodobě prověřenou kvalitu, která s sebou přináší nejenom špičkové fyzické zpracování, ale i dlouhověkost a dostatečný výkon.

Ideální volbou je společnost Mitsubishi Electric, která patří k celosvětovým výrobcům, konkrétně patentovaná technologie Zubadan, jež je doslova inovativním východiskem s řadou přínosných kladů.

Proč právě Zubadan?

Odpověď na tuto otázku je velice jednoduchá. Jen málokterý výrobce těchto zařízení vám nabídne tak úsporné a provozně ekonomické řešení, které je spjato s pohodlným a bezproblémovým ohřevem vody.

Vysoká kvalita zpracování je doprovázena stabilním tepelným výkonem, jehož hodnot lze docílit i za velice nepříznivého venkovního počasí, které může dosahovat teplot -28 °C. To však není jediné, proč se zaměřit na tato tepelná čerpadla vzduch voda.

• Vysoká účinnost s plynulou regulací výkonu
• Rychlé odtávání v časovém horizontu cca 3 minuty
• Stabilní topný výkon
• Okamžitý náběh teploty v topné soustavě

Technické parametry tepelného čerpadla

Tepelná čerpadla Zubadan představují z technického hlediska novou generaci. Vybírat lze hned z několika modelů, které se pyšní výkonem od 4 kW do 400 kW. Energetické štítky zařízení jsou navíc ověnčeny značkami A+ nebo A++, díky čemuž jsou minimalizovány provozní výdaje.

Potřebné výstupní teploty až 60 °C je dosaženo i při venkovní teplotě -20 °C. Ideální výkon, který je podpořen několika zmodernizovanými součástmi tepelného čerpadla.

• Elektronicky řízené expanzní ventily
• Moderní zásobník chladiva
• Vylepšené lopatky ventilátorů

Předpoklady, s nimiž minimalizujete hladinu akustického tlaku a zároveň můžete použít dlouhé vedení pro chladivo.

Zubadan do jakékoliv nemovitosti

Ať už se nacházíte v roli stavebníka moderní novostavby nebo v pozici občana, který má zájem zrekonstruovat svůj postarší objekt, neopomínejte na tepelná čerpadla Mitsubishi Electric. Začněte využívat energii z přírody kolem vás, která je v tomto případě naprosto bezplatná.


17.09. 2014 12:26

Tepelné čerpadlo Tepelná čerpadla Zubadan

Články Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo -

Tepelná čerpadla s připojovacím rozhraním

Tepelná čerpadla vzduch – voda patří v současné době k velice vyhledávaným zdrojům vytápění a ohřevu vody. Možnost přeměnit vnější energii na tu, jež vám zajistí příjemné prostředí v rodinném či komerčním příbytku. Hledáte-li kvalitu a individuální řešení šité na míru, využijte venkovní jednotky tepelných čerpadel Mitsubishi Electric, jež jsou realizovány s připojovacím rozhraním, bez nutnosti jakýchkoliv vnitřních modulů. Profesionální systémy Ecodan, s nimiž vás nyní seznámíme trochu blíže.Zobrazit článek >

Tepelné čerpadlo -

Nejprodávanější tepelné čerpadlo vzduch/voda

Tepelná čerpadla se během několika posledních let stala doslova nedílnou součástí většiny domácností, ale také komerčních prostorů. Moderní výdobytek, který je schopen prostřednictvím speciální technologie čerpat energii ze vzduchu a přeměňovat ji na tu tepelnou, respektive tu, jež vytápí nemovitosti a zajišťuje ohřev vody.Zobrazit článek >

Tepelné čerpadlo -

Technologicky nejvyspělejší tepelná čerpadla

Výrobce Mitsubishi Electric disponuje velmi rozsáhlou nabídkou tepelných čerpadel typu vzduch/voda (na našem trhu pravděpodobně nejrozsáhlejší nabídkou). Jejich nabídka pokrývá rozsah ropných výkonů od 4 kW až do 400 kW a obsahuje mimo jiné nejprodávanější a v současné době technologicky nejvyspělejší tepelné čerpadlo Zubadan Inverter – New Generation.Zobrazit článek >