Tepelná čerpadla s připojovacím rozhraním

Tepelná čerpadla vzduch – voda patří v současné době k velice vyhledávaným zdrojům vytápění a ohřevu vody. Možnost přeměnit vnější energii na tu, jež vám zajistí příjemné prostředí v rodinném či komerčním příbytku.

Hledáte-li kvalitu a individuální řešení šité na míru, využijte venkovní jednotky tepelných čerpadel Mitsubishi Electric, jež jsou realizovány s připojovacím rozhraním, bez nutnosti jakýchkoliv vnitřních modulů. Profesionální systémy Ecodan, s nimiž vás nyní seznámíme trochu blíže.

Ecodan za nízké pořizovací náklady

Právě jednoduchost a propracovanost této varianty provedení řádí celé řešení na špičku ledovce v porovnání s konkurenčním vyhotovením.

Značná variabilita se v tomto případě pojí s nízkými vstupními náklady na vybudování celého systému. Tepelná čerpadla tohoto ražení mají navíc značné uplatnění, jak u moderních novostaveb, tak v rámci postarších objektů.

Zrovna unikátní řídící jednotka s velice příjemným dálkovým ovládáním zajistí plynulý ohřev bazénu nebo teplo, potažmo chlad uvnitř interiéru.

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric jsou nyní daleko dostupnější, než kdy jindy.

Výhody systému Ecodan

Kromě výše uvedených vlastností je to bezpochyby možnost ovládání až dvou okruhů, včetně bohatého nastavení. Od ohřevu teplé vody, přes praktický časový plán na sedm dní, až po práci s dalším doplňkovým zdrojem tepla ve vaší nemovitosti.

Systém Ecodan je zkrátka prověřenou jedničkou v této oblasti.

  • Možnost kaskádového zapojení, potažmo ovládání až šesti teplených čerpadel
  • Program na vysoušení podlah
  • Ovládání prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu
  • Propracovaná diagnostika poruch

Začněte šetřit na energiích a investujte do špičkové technologie, kterou představují tepelná čerpadla Mitsubishi Electric s připojovacím rozhraním. Vsaďte na řídící elektroniku, jež udělá své.


23.10. 2014 10:36

Tepelné čerpadlo Zubadan Tepelné čerpadlo Zubadan

Články Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo -

Tepelná čerpadla s připojovacím rozhraním

Tepelná čerpadla vzduch – voda patří v současné době k velice vyhledávaným zdrojům vytápění a ohřevu vody. Možnost přeměnit vnější energii na tu, jež vám zajistí příjemné prostředí v rodinném či komerčním příbytku. Hledáte-li kvalitu a individuální řešení šité na míru, využijte venkovní jednotky tepelných čerpadel Mitsubishi Electric, jež jsou realizovány s připojovacím rozhraním, bez nutnosti jakýchkoliv vnitřních modulů. Profesionální systémy Ecodan, s nimiž vás nyní seznámíme trochu blíže.Zobrazit článek >

Tepelné čerpadlo -

Nejprodávanější tepelné čerpadlo vzduch/voda

Tepelná čerpadla se během několika posledních let stala doslova nedílnou součástí většiny domácností, ale také komerčních prostorů. Moderní výdobytek, který je schopen prostřednictvím speciální technologie čerpat energii ze vzduchu a přeměňovat ji na tu tepelnou, respektive tu, jež vytápí nemovitosti a zajišťuje ohřev vody.Zobrazit článek >

Tepelné čerpadlo -

Technologicky nejvyspělejší tepelná čerpadla

Výrobce Mitsubishi Electric disponuje velmi rozsáhlou nabídkou tepelných čerpadel typu vzduch/voda (na našem trhu pravděpodobně nejrozsáhlejší nabídkou). Jejich nabídka pokrývá rozsah ropných výkonů od 4 kW až do 400 kW a obsahuje mimo jiné nejprodávanější a v současné době technologicky nejvyspělejší tepelné čerpadlo Zubadan Inverter – New Generation.Zobrazit článek >